Кошик
15 відгуків
Інокулянт Ризоактив для гороху та сої!Перейти до покупки
ІННОВАЦІЙНІ БІОПРЕПАРАТИ ДЛЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Високі урожаї з року в рік – реалії сьогодення та потреба часу.

Високі урожаї з року в рік – реалії сьогодення та потреба часу.

Високі урожаї з року в рік – реалії сьогодення та потреба часу.
Одним із складових успіху для досягнення поставлених цілей є розвиток біотехнологій в аграрній сфері, застосування мікробіологічних препаратів.

29.01.15

Україна – аграрна країна. В Україні найродючіші землі, найсприятливіший клімат, найпрацьовитіші люди, видатні вчені, тому в повній мірі потрібно використовувати можливості для удосконалення технологій, підвищування урожайності та якості сільськогосподарських культур. Сьогодення вимагає звертати увагу на екологічність, безпечність, органічність, продуктивність, зниження показників собівартості.

 

Одним із складових успіху для досягнення поставлених цілей є розвиток біотехнологій в аграрній сфері, застосування мікробіологічних препаратів.

Флагманом рішення актуальних завдань в сільському господарстві є Інститут агроекології і природокористування НААН - провідна науково-дослідна установа з питань визначення засад державної і науково-технічної політики в галузі агроекології, економіки природокористування, раціонального природокористування та охорони навколишнього природного середовища.

Видатні вченні інституту проводить спільні науково-дослідні роботи із зарубіжними партнерами з найбільш актуальних питань агроекології, природокористування, екотоксикології, мікробіології, вірусології, що сприяє досягненню високої результативності та прогресивності в удосконаленні технологій ведення сучасного сільського господарства.

Інститут агроекології і природокористування НААН займається системними спостереженням за природними ресурсами агросфери, комплексною оцінкою їх стану, розробкою еколого-економічних основ та механізмів реалізації сталого розвитку органічного агропромислового виробництва, землекористування на сільських територіях, проводить агрохімічні, екотоксикологічні, радіологічні, мікробіологічні і вірусологічні обстеження продуктів харчування, продукції рослинництва і грунту.

Фахівцями відділу агроекології і біобезпеки досягнуто вагомих результатів в молекулярній екологія; здійснено екологічну оцінку агротехнологій з метою забезпечення екобезпечного виробництва та збереження якості сільськогосподарської продукції; обгрунтовано перехід на ведення органічного виробництва; досліджена біологічна оцінка засобів захисту рослин, агрохімікатів, регуляторів росту рослин, біопрепаратів на сільськогосподарських культурах та лісових насадженнях; надана екологічна оцінка небезпечності впливу засобів захисту рослин і агрохімікатів на нецільові об'єкти водної (риби, дафнії), ґрунтової (мікроорганізми, земляні черв'яки) та наземної екосистем.

Інститут агроекології і природокористування НААН пропонує якісні рішення поєднання продуктивності та екологічності. Технологічні розробки із застосування мікробіологічних препаратів на основі високо конкурентних штамів мікроорганізмів, які дозволять відновити родючість ґрунту та підвищити врожайність сільськогосподарських культур і якість одержаної продукції.

Інститутом агроекології і природокористування НААН розроблена, випробувана та проваджена значна добірка ефективних біопрепаратів. Вашій увазі пропонуються:

Ризоактив – інноваційний препарат, високоактивних конкурентоздатних бульбочкових бактерій (    ), призначений для обробки насіння бобових культур до сівби. Використання препарату гарантовано збільшує врожайність на 0,2-0,8 т/га та забезпечує економію на 20-35% мінеральних добрив, підвищує якість зерна за вмістом білка на 20-25%.

Ризобофіт – препарат бульбочкових бактерій бобових культур. Використання препарату гарантовано збільшує врожайність на 2,4-9,3 т/га та забезпечує економію на 20-35% мінеральних добрив, підвищує якість зерна за вмістом жиру і білка на 22,9 та 24, 9%.

Біополіцид – препарат спорових бактерій для запобігання грибковим захворюванням кореневої системи рослин та інфекції ґрунту. Препарат призначений для передпосівної обробки насіння сільськогосподарських культур. Пригнічує розвиток фітопатогенних грибів, сприяє активізації ростових процесів, підвищує імунітет рослин, покращує фіто санітарний стан грунту.

Фосфоентерин – препарат фосфат мобілізувальних бактерій, призначений для обробки насіння сільськогосподарських культур до сівби з метою покращення фосфорного живлення рослин, сприяє активізації ростових процесів, підвищує імунітет рослин.

Деструктор целюлози – препарат призначений для покращення розкладу пожнивних решток та поліпшення структури і підвищення родючості ґрунту; компостування.

Родента – біологічний препарат для контролю чисельності гризунів. Препарат можна використовувати в будь яку пору року.

Відділ агроекології і біобезпеки Інституту агроекології і природокористування НААН пропонує:

  • Консалтингові послуги з питань екології та біобезпеки у агропромисловому виробництві;
  • Створення біопрепаратів і розробку їх ефективного використання;
  • Дослідження ґрунту, води, повітря, рослинної продукції;
  • Надання рекомендацій щодо застосування біопрепаратів;
  • Навчально-методичне забезпечення сільськогосподарського виробництва;
  • Проведення виставок, конференцій, круглих столів, семінарів, навчань, лекцій, стажувань.

Фахівці відділу агроекології і біобезпеки пропагують і впроваджують екологічно безпечні технології вирощування сільськогосподарських культур з урахуванням ґрунтово-кліматичних умов регіону для отримання якісної і безпечної продукції.

Пріоритетами відділу агроекології і біобезпеки є :

  • Якість та ефективність товарів та послуг;
  • Індивідуальний супровід та підхід до кожного клієнта;
  • Висококваліфікована консультація найкращими спеціалісти;
  • Своєчасне виконання замовлення.

Готові до плідної співпраці.

Інститут агроекології і природокористування НААН

тел. моб. 095-608-58-52  тел.: (044) 587-89-11, 526-21-21

E-mail:eko_911@ukr.net

www.rhizobofit.com

http://agroeco.prom.ua/

Попередні статті
social-icon
Loading...